• Školská jedáleň

Nech Vaše srdcia naplnia sa medom

a každé slovo zachutí Vám chlebom.

Nech ste zdraví, šťastní,

a bez veľkých starostí,

prajeme Vám vo sviatky božie

len dôvody k radosti

pracovníčky školskej jedálne.

POZOR, zmena tel.čísla od 1.12.2020!    0902038137

Pozývame všetkých žiakov na obedy v našej školskej jedálni, od školského roku 2016/2017 moderne zrekonštruovanej.

Naše kuchárky Zitka, Janka, Majka, Veronika a Andrejka pripravujú chutné a pestré jedlá.

K obedu podávame rôzne nápoje, ovocie a mliečne výrobky. V prípade sviatku detí nechýba ani sladké prekvapenie.

O správne kalorické a výživové hodnoty sa stará vedúca školskej jedálne, Eva Moncoľová.

Naša školská jedáleň je zapojená do programu podpory konzumácie ovocia a zeleniny,, ŠKOLSKÉ OVOCIE " . Projekt je za podpory vlády SR spolufinancovaný z prostriedkov Európskej únie.

Telefónne číslo : 0902038137

Vydávanie obedov : 11.30 - 14.15 hod.

Stravné :

1. - 4. r.                    1,30 €

5. - 9. r.                    1,50 €

Réžie žiaci               3,-   €/ mes.

Dospelí                    2,00 €

Réžie dospelí          2,60 €

Na základe Všeobecne záväzného nariadenia mesta Hnúšťa  sa od januára 2023 bude pripočítavať 3,-€ za každý mesiac na režijné náklady. Nariadenie sa týka všetkých stravujúcich sa žiakov školy.

Vyhlasovanie :

Deň vopred do 14:00 hod.

Telefonicky 0902038137, tiež SMS správou.

Vyhlásiť stravníka je možné aj na stránke edupage, alebo osobne u ved. ŠJ.